Co pro nás červen znamená?

uplynulý týden se nesl ve slavnostním duchu. Hlavní událostí byl Zahradní ples, kde jsme pasovali vaše/naše největší.
Doufáme však, že si slavnost užily i mladší děti. Podle Vašich reakcí to vypadá, že se všem dětem vystoupení povedlo.
A opravdu!!!! – nikdo dětem nenapovídal, vše zvládly krásně samy.
Den po plese si naše Kočičky spravedlivě (všechny děti to svým zrakem bedlivě kontrolovaly) rozdělily opravu ohromnou horu dobrůtek, které si od vás na plese “vyplachtovali”.

Ve čtvrtek nás napadlo, že by všechny naše kostky a stavebnice měly projít detailní revizí, a proto jsme se do toho s vervou pustili. A tak u nás proběhl letecký den – kostky šly ven z krabic, které se vymyly, a pak jsme vše jako popelky přebrali.

Protože venku už je často letní výheň, nadešel čas, kdy se děti budou moct na zahradě osvěžit pod zahradní hadicí 🙂 Dejte dětem do tašky: podepsaný ručník, plavky a ráno je pořádně “vymáchejte” v opalovacím krému.

V pondělí se chystáme na výlet. Prosíme o příchod před osmou hodinou. Podle předpovědi nám sice hrozí déšť, ale rozhodující bude až pondělní ráno. Každopádně zkontrolujte pláštěnky a uvidíme.

Červen je pro nás tedy měsícem letní zábavy, loučení s předškoláky a přípravou na prázdniny.
Těšíme se na další týden Jana, Anet a Jíťa