Ahoj, školko!

Milí rodiče, milí kamarádi,

školní rok nám utekl jako voda a musíme se opět rozloučit. Poslední dva týdny jsme se věnovali jen tomu, co si děti nejvíce přály. A protože jsme oslavili první letní den, a venku to tak opravdu vypadalo, povídali jsme si hlavně o letních symbolech a zmrzlině. Každý předvedl, nakreslil nebo postavil to, co si pod pojmem léta představuje a společně jsme vytvořili koláž všech znaků. Na zmrzlinu jsme si také společně došli.

Přejeme všem klidné prožití prázdnin, společné chvilky plné radosti a úsměvů. S některými z vás se uvidíme ještě v srpnu, a tak se na vás budeme moc těšit. S ostatními brzy na viděnou!

Kdo ještě nestihl vyzvednout věci z šatny, prosíme, aby tak dnes ještě učinil. Budou se dělat nové šatny a musí být vše vyklizené. Děkujeme!

Krásné prázdniny přejí Verča, Terka, Janička a Želvička Anička