Podzim čaruje barvičkami

Milí rodiče, milé děti,
na začátku týdne jsme se zaměřili na podzimní období, kdy jsme si společně s dětmi představili měsíce podzimu. V ateliéru jsme si hráli s bílou temperou a listy, v knihách a písmenách jsme pracovali s Albi tužkou a poslouchali, co se dělá v podzimním období, a také jsme skládali slovíčka, a zkoušeli opisovat různá slovíčka, která patří k podzimu.

V úterý jsme si s dětmi roztřídili ovoce a zeleninu. Společně jsme si s dětmi povídali o ovoci, které se na podzim sklízí. Také jsme si zahráli na nástroje a zatancovali mazurku na písničku měla babka čtyři jabka. V domácnosti jsme si udělali ochutnávku ovoce.

Ve čtvrtek jsme si společně povídali o tom, co si můžeme z ovoce všechno vyrobit, a s dětmi jsme si nakrájeli jablka a dali si je usušit. Vydali jsme se na vycházku po okolí a sledovali stromy a jejich plody.

Jako každý pátek jsme si i tento pátek s dětmi připravili překážkovou dráhu.

V pondělí se chystáme s předškoláky do království železnic a ve středu připomínáme focení. Prosíme, kdo ještě nezaplatil solničku, tak poprosíme o doplacení.

Krásný víkend přejí Verča s Verčou a Janička.