Už Martin na bílém koni….

Tento týden jsme si společně s dětmi povídali o sv. Martinovi. V pondělí jsme si s dětmi ráno poskládali zatoulané obrázky a úkolem dětí bylo poskládat části obrázků v jeden celek a hádat co na obrázku je a tím přijít na téma, které nás čekalo tento týden.

S dětmi jsme si povídali o tradicích, které na sv. Martina znají a například o tom, zda doma pečou husu či svatomartinské rohlíčky. Také jsme při modelování natrénovali pečení rohlíčků, které nás čekalo ve čtvrtek. Poté jsme si v centech vyrobili krásné koníčky, kterým jsme upletli hřívu. Zbytek týdne jsme se věnovali aktivitám, které neodmyslitelně patří ke sv. Martinovi. Naučili jsme se novou písničku a zvládli jsme zahrát na doprovodné hudební nástroje, a s klavírem jsme tak společně vytvořili krásnou melodii. V šatně se milí rodiče můžete mrknout na výrobky, na podkovičky, na husičky, na koníčky a ve třídě na výstavce se můžete mrknout na rohlíčky z modelíny. Ve středu nás také čekala solnička, v pátek nás čekal klasický tělocvik, po kterém jsme si namasírovali ramena a záda.

Příští týden nás čekají v PONDĚLÍ NAROZENINY 🥳🥳🥳 budeme slavit narozeniny Jarouška, Samíka, Vojtíka Z. a Leničky.

V pondělí se na všechny budeme moc těšit a přineste si sebou báječnou náladu, budeme slavit a taky bude diskoška.🥳🥳🥳

Krásný víkend, přejí Želvičky.