Vánoce jsou tady

Milí rodiče,

V pondělí jsme naposledy navštívili solnou jeskyni.  
Od úterý jsme se věnovali přípravě dlouho očekávaného svátečního dne, který nastal ve středu. Připravili jsme si slavnostní tabuli s ozdobným ubrusem a světýlky. Rozkrojili jablíčko, zazpívali koledy a čekali, zda k nám Ježíšek přijde. Čas čekání jsme si zkrátili pobytem na zahradě a pozorováním hořících prskavek. V šatně jsme uslyšeli zvoneček, který nám oznámil příchod Ježíška. Po příchodu do třídy nás čekalo překvapení. Jaké? Jistě tušíte…
Co dětem Ježíšek nadělil a z čeho měly největší radost, už necháme na jejich vyprávění.

Všem přejeme krásné Vánoce v blízkosti nejbližších. Udělejte si čas na hraní s dětmi, čtení knížek, koukání na pohádky, společné procházky… prostě si ten vánoční čas užijte.

Miluška a Jana