NOC S ANDERSENEM = Noc s Ferdou Mravencem pokračování

Přejeme krásnou sobotu,

dnešním dnem se z přespání stala krásná vzpomínka, tedy aspoň doufáme, že to takto vnímá každý.

Už od brzkých ranních hodin bylo na třídách tiché štěbetání nadšených a usměvavých dětí, které se probudily vedle svých kamarádů. Společně jsme vstali, sbalili postele, případně spacáky a šli hojně posnídat. Neopomněla se ani ranní očista, po které se mohlo vyrazit do kruhu na společné hodnocení. Vyprávěli jsme si, co se komu líbilo, dozvěděli jsme se, co se některým zdálo. Nejlépe hodnocená byla bojovka, kde spousta z dětí překonala vlastní strach. Buďte na své ratolesti pyšní, jak parádně to všechno zvládly. Některé děti si vyzkoušely poprvé v noci nepřijít k rodičům do postele, což mohlo být také náročné, bude hezké je i za tohle ocenit. Potom jsme si přichystali pozdrav pro rodiče a rozdali si pamětní listy. Některé děti by si rády ještě pohrály vevnitř i na zahradě, ale i přesto běžely vám, rodičům, s radostí do náručí.

Doufáme, že děti budou sdílet zážitky a večer budou ulehat s Ferdou po boku a hezkou vzpomínkou v mysli.

Tým MŠ