Královské oslavy

Milí rodiče,

tento týden se nesl v duchu královských oslav. 

Zahájili jsme ho již druhou návštěvou solné jeskyně, ve které si děti pohrály a nabraly mnoho sil. 

S dětmi jsme si povídali o tom, že každý jsme jedinečný, někdo je vysoký, někdo menší, někdo má světlé, někdo tmavé vlasy… V šatně i vy můžete pohlédnout na speciální předmět, do kterého, když se podíváte, můžete vidět někoho, kdo je velmi speciální a důležitý. 

V úterý i ve středu v rámci center probíhaly přípravy na oslavu. V kostkách se připravil trůn pro oslavence, v knihách a písmenech se psala přání, která se následně v ateliéru zdobila. V manipulačních hrách děti zdobily dort, v domácnosti připravovaly pohoštění a v dílně skládaly ubrousky a dokončovaly přípravy stolu. 

Narozeninový den jsme si náramně užili. Oslavencům se popřálo, předala vyrobená přání a udělala narozeninová houpačka. Tancovalo se, hrály hry a na hostině si děti pochutnaly na zmrzlinovém poháru a dalších pochutinách. 

Děkujeme za donesení občerstvení na narozeninovou oslavu. 

Prosíme rodiče, aby děti věděly a bylo jasné, jaké tepláky/kraťasy jsou na ven a jaké do třídy (např. světlé do třídy, tmavé na ven). 

S přáním hezkého víkendu. Mirka, Saša a Lenka 

PS: Děkujeme za účast a za dobrou náladu na úterní akci “Loučení s létem”.