Wattsenglish – první setkání s vránou Maggie a Stevem :-)

Milí rodiče,

tento týden proběhla první lekce angličtiny Wattsenglish for children pro všechny přihlášené předškoláky. Děti navštívila vrána (loutka) Maggie a Steve. Společně jsme se radostně pozdravili, představili a zazpívali písničku Follow Me.  K dispozici máme již pracovní sešity, se kterými jsme začali pracovat.

Domů jste od vašich pí. učitelek dostali kód pro přihlášení do webového prostředí Wattsenglish. Doporučuji a zároveň prosím, abyste s dětmi angličtinu pravidelně procvičovali alespoň obden, cca 15 min. Písničky můžete např. poslouchat v autě a říkat si jednoduché fráze, jako What´s your name, My name is….. J. Během října procvičujte s dětmi kapitolu 1 (Unit 1, Hello). Dle plánu máme na každý měsíc zhruba jednu kapitolu.  

Mám radost, že angličtina děti oslovila a kdykoliv se s nimi potkám ve školce, tak se mě ptají, kdy se zase uvidíme. J

Mějte se hezky.

Aneta Melounová