Ani, ani, aniny skončily nám prázdniny.

Milí rodiče,

v úterý 1.9. se po prázdninách naplno rozběhne chod v naší školce. Ze tříd se začne ozývat smích, křik a ze začátku možná i nějaký ten pláč.

Školka během prázdnin však nezahálela. Na co se tedy můžete těšit? Ve dvou třídách jsme vyměnili kryty na topení. Na hřišti se dokončilo dlouhodobě plánované Hrabaliště – labyrint. Tento prvek bude sloužit převážně jako výuková pomůcka. Vzniklo pódium – pracovní stůl s úložným prostorem. Na terasu přibyl čtvercový, úložný pracovní stůl. Do tříd jsme pořídili nové tvořící polytechnické stavebnice. Věříme, že se vám i dětem bude líbit. Finance na pomůcky jsme získali z programu Praha – pól růstu, který se zaměřuje právě na polytechnickou, environmentální a technologickou výchovu.

Paní učitelky již připravují třídy a vše potřebné k začátku školního roku. V úterý se všichni těšíme na shledanou.

Kolektiv MŠ