Když jsem já sloužil to první léto.. 🐖🐄🌻

Milí rodiče, milé žabičky a kočičky, 

tento týden jsme hovořili o zvířátkách na farmě. Co Vám budu povídat, byl to boj. 

Mluvili jsme o hospodářských zvířatech, jaká tam žijí a jak se říká jejich domečku, k čemu nám slouží a čím je krmíme. 
Ale pak jsme narazili na menší problém. Jaká jsou jejich mláďata a jak se říká mámě a tátovi. 😅 
Celých 5 dní jsme to trénovali a ještě určitě budeme. 

Ve čtvrtek jsme si trochu povídali o čarodějnicích, protože jsme je v pátek slavili ve školce. Nicméně si o nich povíme i příští týden, kdy si s dětmi možná uděláme nějakou “párty”. Informace určitě dodáme. 

Tento týden jsme s dětmi stihli: postavit farmu, namalovat zvířata podle vzoru, vykoupat Oskara, opisovat slova, skládat puzzle, naučit se písničku: ”Když jsem já sloužil,” vyrobit čarodějnici a pracovní listy. 

Příští týden, jak už jsme zmiňovali, si budeme povídat o čarodějnicích, ale také o dni matek, který nás čeká 9. května. 

S dětmi máme v plánu pohádku: “O perníkové chaloupce,” kterou bychom si rádi i zdramatizovali. Budeme vyrábět čarodějnice, netopýry, pavouky, chceme s dětmi udělat lektvary, které jsme tento týden nestihli, a spoustu dalšího. 

https://nasedeticky.sk/predskolaci/pokusy-a-experimenty/9139/carujeme-s-mliekom/
Tipy Vám posíláme společně s fotkami. 

Konec týdne zaměříme na svátek matek. A budeme pro maminky vytvářet nějaké překvapení. 

Příspěvek je i dostupný na webových stránkách naší školky. 

Přejeme krásný zbytek víkendu a v pondělí se na Vás všechny moc těšíme. 🥰 
Aneta a Lucie