Prázdniny jsou tady!

Milí rodiče, milé děti,

rok se s rokem sešel a venku to opět voní letním kvítím, zmrzlinou a melounem – jsou tady prázdniny!
Konec školního roku, který nebyl pro nikoho jednoduchý, jsme s dětmi uzavřeli malou oslavou. Třídou létaly rychlé špunty a sladkou odměnou byl výborný meloun. Pořádně jsme také provětrali všechny venkovní hračky, ať jim není dva měsíce bez dětí smutno.
Dětem přejeme přes prázdniny spousty zážitků – od výletu s rodiči, přes dovádění s kamarády, až po all-inclusive pobyty u babiček. I když víme, že k prázdninám neodmyslitelně patří i rozbitá a odřená kolena, přejeme všem, ať žádná bolístka řešit nemusí. Buďte na sebe opatrní, ale užívejte každý teplý a slunečný den naplno!

Chtěly bychom Vám, rodičům, velmi poděkovat za spolupráci v uplynulém školním roce. Velmi si vážíme, že i přes nelehkou situaci jste svým dětem byli oporou. Moc také všem děkujeme za květiny a dárečky, které nám udělaly velkou radost.

Předškolákům přejeme úspěšný start v novém prostředí na základní škole a spoustu nových kamarádů.

Mějte fajn léto! 🙂
Jana, Anet, Jíťa

Inspirace na léto:
*Co by mělo zažít dítě, než půjde do školy*