Ani, ani, aniny, už jsou tady prázdniny.

Spolu jsme se potkali, ruce jsme si podali, dali jsme se dohromady, moc dobře nám bylo tady.
Celý školní rok jsme se hodně smáli, zkoumali, objevovali, hráli si, učili se novým věcem, potkávali se s novými lidmi a užívali si jeden druhého.
V posledním týdnu jsme vyrazili na výlet do okolí Barrandova. Prozkoumali jsme nové hřiště ve Slivenci, objevili novou cestu, zkoumali letní květiny, včelky, čmeláky a motýli na poli a protáhli si tělo na herních prvcích v areálu zdraví.
Ve třídě jsme společně připravovali školku na prázdniny. Děti přebíraly a rozebíraly stavebnice a mozaiky, uklízely knihy, skládaly oblečky a kostýmy, svlíkaly povlečení a přebíraly kresby a obrázky.
Předškoláci si slavnostně převzali portfolia a závěrečné hodnocení. Společně jsme si poslední den užili, pod heslem: ,,Týnom, tánom, bongo, uda nebyla tu žádná nuda!” Předškoláci vedli mladší kamarády, vymýšleli hry a aktivity a dostali se tak do role paní učitelek. Paní učitelky se naopak mohly stát objektivními pozorovateli a užívat si výsledky několikaleté práce a spolupráce.
Užívejte krásné léto, odpočívejte a užívejte společných chvil s celou rodinou.
A školáci! V září tou správnou nohou!

Míša, Saša, Lenka, Lenka a Brunda

PS: Ještě jednou vám všem DĚKUJEME za krásná slova a dárečky.