Když jsem šel do školky pro hrábě…

Milí rodiče,
nejprve nám dovolte vyjádřit poděkování vám a vašim dětem za veliké pracovní nasazení při úklidu zahrady. Kdo mohl přinesl vlastní zahradní nářadí, ostatní si s radostí zapůjčili košťata, hrábě a lopaty a šlo se do práce. Kdo měl ruce zapojil se do úklidu. A výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Po dvou hodinách byla zahrada čistá a všichni byli odměněni – děti dostali andělíčka a rodiče jsme zaplatili zlatem. Kuchyně uvařila výbornou česnečku, teplý čaj a pro dospěláky i něco na zahřátí. Děti nezapomněly připravit krmítka na zimu a rozvěsit lojové koule pro ptáky.
Na závěr jsme opekli vuřty, poseděli u ohně a povídali do setmění. Společně jsme odpočítali rozsvícení nově vysazeného vánočního stromku a za zvuků kytary a piana přivítali adventní čas.
https://www.youtube.com/watch?v=693nbcrWrlk
Přejeme, ať vám předvánoční přípravy jdou od ruky, stejně jako při úklidu zahrady.
Krásnou a pohodovou 1. adventní neděli.
Tým MŠ Kurandové