Vánoce, Vánoce přicházejí 🎄🎁 🔔

Milí rodiče a milé žabičky,

tak už jsme se dočkali. Zítra nás čeká Štědrý den.

Ve školce na nás celý týden dýchala vánoční atmosféra. S dětmi jsme si dotvořili krásný betlém, namalovali jsme do něj oslíka a volka, zdobili jsme perníčky a dokončovali dárečky.

Když  jsme se šli podívat na kapříky, navštívil nás ve školce Ježíšek. To bylo radosti. Očíčka dětem jen zářila. Vyfotili jsme se u stromečku s dárky a pak už se jen rozbalovalo.

Holčičky zkoušely nové šaty a složily si kočárky, z kluků se stali akční hrdinové nebo proháněli nová auta. U stolku si děti tvořily obrázky z korálků. Vyzkoušely i nové bubny.

Paní kuchařky nám uvařily sváteční oběd. A tak jsme společně usedli ke sváteční tabuli.

Druhý den jsme šli do zookoutku obdarovat zvířátka. Přinesli jsme jim jablíčka, mrkev a pečivo. Pak už jsme si jen hráli.

Rodičům děkujeme za výborné cukroví, děti si moc pochutnaly!

Poděkovat chceme i za dárečky, které nám udělaly velkou radost.

Přejeme Vám krásné a hlavně klidné svátky !

Lucka a Anet