Provoz tříd od 26. 1. 2022

Milí rodiče,

od zítřejšího dne nám budou chybět 3 paní učitelky a paní uklízečka. Z toho 2 paní učitelky ze třídy želviček jsou v karanténě (od svých rodinných příslušníků), 1 paní učitelka z kočiček v pracovní neschopnosti (nemá covid) a paní uklízečka (covid u ní byl zjištěn při domácím testování v pondělí, ve školce byla naposledy v pátek). Snažíme se dělat vše proto, abychom zabezpečili maximální možný provoz, nicméně dopředu vás musíme upozornit, že vzhledem k zabezpečení celých provozních hodin jsme od zítřejšího dne nuceni děti spojovat a to nejen po pavilonech, ale i napříč jimi. Je také možné, že děti jedné třídy budou rozdělené na skupiny do dalších tříd. Bohužel situace se mění z hodiny na hodinu a tak nelze říci jak se vše bude vyvíjet.

Víme, že ani pro vás situace není jednoduchá, nicméně ještě opakovaná prosba … pokud se děti necítí dobře, popř. jsou pozitivní rodiče a chystáte se s dětmi na test, prosíme buďte ohleduplní k ostatním, kteří potřebují mít provoz školy zajištěn a nechte děti doma včas, abychom se maximálně vyhnuli karanténě celých tříd.

Děkujeme za pochopení

Vedení MŠ