Naléhavá prosba + důležité informace – personální situace + kroužky

Milí rodiče,
v pondělí nám stále budou chybět dvě paní učitelky – 1 ze žabiček a 1 z želviček. Moc prosíme všechny rodiče, pokud mohou, aby si děti vyzvedli po obědě. V pondělí nebude probíhat žádný kroužek, Cvičení s Káčou a keramika budou nahrazeny.

Dnešním dnem máme i ve třídě veverek PCR potvrzené pozitivní dítě. Na hygienickou stanici jsme odeslali email s rizikovými kontakty – jsou to všechny děti ze třídy veverek, které měly poslední kontakt 1. – 2.2.2022, tedy asi víte koho se to týká. Dle sdělení Hygienické stanice, by děti měly být v karanténě do pondělí 7.2.2022 včetně, nicméně jakmile Hygienická stanice zadá kontakty do systému, přijde vám SMS zpráva ve které vše bude uvedeno a kterou je potřeba se řídit.

Přejeme všem pevné zdraví a nervy
Vedení MŠ