Já jsem muzikant

Milí rodiče,

jak již víte, tento týden na děti čekal zábavný program s hudebními nástroji „Didgeridoo“. Program byl opravdu povedený, děti si vyzkoušely hrát nejen na různé hudební nástroje, hrály také na tělo, tancovaly a zpívaly.

O hudebních nástrojích jsme si povídali také v rámci týdenního tématu. Společně jsme se naučili další písničku „Já jsem muzikant“, a připomněli jsme si také ty, které už známe. Kromě poznávání hudebních nástrojů se děti učily vnímat a napodobit rytmus, rozložit slova na slabiky, pojmenovávaly první hlásky ve slově, ti šikovnější zkoušely složit slovo z jednotlivých hlásek a určit i poslední hlásku.

Příští týden nás všechny čeká ve školce další akce “Masopust”. Děti mohou přijít v maskách už dopoledne. Rodiče se k nám v masce připojí odpoledne 🙂 Pohoštění prosíme přinést již dopoledne. Děkujeme

Hezký víkend přejí Verča, Terka a Janička