Vím, kde bydlím

Milí rodiče,

celý týden nás provází krásné počasí, a tak jsme si užili hned dvě akce najednou. V pondělí jsme opět vyrazili na výlet, tentokrát do Chuchelského háje. S dětmi jsme viděli divoké prase, daňky, muflony, jelena, sovu a několik dalších ptáků.

V úterý nás čekalo focení a velké přípravy na setkání s našimi maminkami. Moc děkujeme že jste přišli a na vaše přání posíláme recept na třepaný dort.
Budete potřebovat:
1 piškotový korpus
2x smetana ke šlehání
2x vanilkový pudink Créme Olé bez vaření
2x mandarinky v nálevu (včetně šťávy)
kakao či čokoláda na ozdobení

Vše protřepete v uzavíratelné míse a dáte na korpus. Doporučujeme nechat odložit přes noc :- )

Po zbytek týdne jsme si povídali o tom, kde bydlíme, jaký je rozdíl mezi městem a vesnicí, jak se jmenuje naše hlavní město a vysvětlili jsme si také pojmy úzký/široký. Děti postavily svůj domov, ke kterému postavili silnice a ulice a ti nejstarší nám řekli také svou adresu. Domečky děti také stavěly v lese, kam jsme se tento týden ještě jednou podívali.

Krásný víkend vám přejí Verča, Terka a Janička