A je to tady!

milí a úžasní rodiče, milované a skvělé Kočičky,

uteklo to jako voda, ani jsme se nenadáli, a je tu konec školního roku. Nyní nás čekají prázdniny – legrace, výlety, plná břicha dobrot, kamarádi, sluníčko, koupačky….. a ještě o dost více zážitků, které určitě budou nezapomenutelné. 

Přejeme Vám všem, ať si společné prázdninové chvíle užijete opravdu naplno. Nic Vám nenahradí čas, kdy dohromady zažíváte dobrodružství, které, jak už víme podle našich výletů, nemusí probíhat daleko od domova. Dětem přejeme, stejně jako loni, pevné zdraví!!!! Věříme, že úrazy se všem dětem vyhnou. 

Rády bychom se s Vámi tímto příspěvkem rozloučily – od září budou mít kočičí třídu pod palcem nové paní učitelky. Věříme, že spolu s Jíťou, která zůstává na značkách, se s novými pedagogy sžijete jako s námi.
Moc rády se s Vámi všemi i dětmi rozloučíme, během srpna, třeba společným opékáním buřtíků?

Opravdu od srdce Vám děkujeme za celoroční spolupráci. “Práce” s Vašimi dětmi pro nás byla radost, byla naplňující a těšila nás. Úsměvy dětí i vaše pro nás byly hnacím motorem.

DĚKUJEME VÁM!!!!!  A zase někdy!!!!

Mějte se krásně 🙂
Jana, Anet a Jíťa

V týdnu proběhla oslava narozenin, bohužel, nám spoustu oslavenců chybělo, a tak jsme jim společně vytvořili “kamarádský plakátek”. Pasovali jsme také našeho posledního předškoláka. Celý týden jsme si moc užili.