Týden plný zážitků

Milí rodiče, milé děti 🐢

tento týden jsme měli plný zážitků a také jsme konečně ve středu navštívili solničku.😊

V pondělí nás čekal velký narozeninový den, kdy jsme s dětmi společně připravili občerstvení, rozmístili balonky po třídě, a poté u slavnostní tabule bouchli šampaňské, tak jsme si společně pořádně užili narozeninový den. 🥳🥳🥳

Ve středu nás čekala první návštěva solničky. Solničku si děti moc užily a už se těší na další návštěvu, která bude zase ve středu.

Ve čtvrtek jsme všichni přišli ve společenském oděvu, jelikož nás čekalo divadlo. Divadlo přijelo k nám do školky a bylo o popletené pohádce. Divadlo se dětem velice líbilo a na to o čem pohádka byla se můžete sami zeptat.

Stejně tak jako každý pátek jsme se i tento s dětmi věnovali pohybu, děti si sami postavily překážkovou dráhu. Venku na školní zahradě jsme společně hrabali listí a zametali terasu školní zahrady.

Příští týden nás čekají dýně a v úterý nás čeká první angličtina a poté od 16:30 hod dýňobraní, ve středu nás bude čekat zase návštěva solničky.

Připomínáme, že penízky za fotky už můžete nosit. Fotečky jsou už pro Vás nachystané.

Přejeme Vám hezký slunečný víkend. ☀️
🐢 Zdraví želvičky 🐢