Zimní sporty ⛸️🥌🏂

Milí rodiče a milé želvičky,

v pondělí jsme začali nové téma, byly to zimní sporty.

Říkali jsme si, jaké sporty známe.

Schválně, zkuste se zeptat svých dětí, jaké zimní sporty znají.

Ukazovali jsme si obrázky, hádali a vytleskávali názvy. Každý den jsme si podrobně rozebírali každý sport.

V centrech jsme vařili zdravé jídlo, kreslili do písku piruety, z barevných drátků jsme motali snowboardisty a lyžaře.

V knihách a písmenech jsme rozstříhávali obrázky a lepili je na papír podle písmen a čísel. V ateliéru jsme si vyrobili brusli a místo nože jsme dali brčko, malovali jsme zmizíkem na inkoustem pomalovaný papír piruety a  v kostkách jsme stavěli slalom.

V pátek jsme měli tělocvik, kde jsme si postavili překážkovou dráhu, masírovali se a pouštěli si relaxační hudbu.

Každé pondělí budeme mít „hrací den“. To znamená, že se budeme rozdělovat do center a budeme si volně hrát.
Je to náhrada za návštěvy solné jeskyně a my se budeme moci během tohoto dne věnovat individuálním činnostem s dětmi.
Od května v tento ten budeme mít výlety.

Dále bychom Vás chtěli poprosit, abyste do školky chodili včas. Děti jsou jinak ochuzeny o ranní hry.

Děkujeme za spolupráci.

Hezký víkend,