Hola, hola léto volá 🌞🏖️

Milí rodiče,

týden utekl jako voda a my ho započali dobrodružným výletem do Prokopského údolí. Nejdříve jsme navštívili místní hřiště, kde jsme posvačili a pohráli si. Během hraní nám ale začalo pršet, a tak jsme se přesunuli podívat na nedaleko vzdálené Prokopské jezírko, kde jsme viděli kachny. Naše cesta vedla i přes zookoutek a strašidelný tunel, kterým všechny děti statečně prošly. Za celé dopoledne jsme nachodili přibližně 7 km.

A teď už k uplynulému týdnu. Tématem týdne bylo nezastavitelně se blížící letní prázdniny. Děti společně skládaly sluníčko z PET víček a také sestavovaly slovo LÉTO. Povídali jsme si o tom, kam na prázdniny pojedeme a co k létu patří. Příští týden nás čeká velký úklid třídy, abychom to tam měli připravené na září.

V centrech aktivit děti zdobily plavky, vytvářely letní drink, malovali svoji postavu ve vodě a také kreslily podmořský svět. Vše můžete vidět na nástěnkách. Pochutnali jsme si i na osvěžujícím ovocném salátu.

Největší zábava ovšem bylo venkovní mlhování, kdy se děti oblékly do plavek a šly řádit ven pod trysky.

V pátek jsme si užili venkovní tělocvik a hraní na zahradě.

V pondělí nás čeká poslední výlet, prosíme nezapomeňte na batůžky s malou svačinou a pitím.

PS.: PROSÍME poslední den docházky vašeho dítěte nezapomeňte odnést vlastní věci z šatny. Děkujeme.

Mějte krásný víkend.

Adéla, Lucka a Jíťa.