Prázdniny jsou tady

Milí rodiče a žabičky,

školní rok je u konce a my vám přejeme krásné prožití prázdnin. Náš poslední týden začal pondělním výletem směrem Prokopské údolí, kde se děti proběhly a pohrály si na hřišti.

V ranním kruhu děti vyprávěly, jak budou prožívat léto a kam pojedou na dovolenou. To nás inspirovalo k tomu, že si žabičky založí deníček se svými zážitky (formou kreseb či fotek…). Už teď jsme natěšené, co vše uvidíme 😊.

Další dny jsme věnovali hraní, relaxaci, tanci, ale i úklidu třídy.

Na závěr školního roku nám dovolte poděkovat za celoroční spolupráci – na akcích, přípravě oslav a pohoštění, pomoc v centrech aktivit či za jiné pomocné práce. Rodičům také chceme poděkovat za krásné dárky, které nás velice potěšily. Budoucím školákům přejeme do nové životní etapy hodně úspěchu, štěstí, radosti a spoustu zážitků.

Užívejte léto plné slunce a v září se na vás těšíme ve stejném složení.

Lucka, Iveta a Lenka