Vítáme vás v kočičkách 🐈🐈‍⬛

Ahoj kočky a nová koťata,

moc se na vás už těšíme! Doufáme, že jste si všichni užili prázdniny a máte spoustu zážitků, o které se s námi budete moci podělit. V pondělí ráno vás přivítá nová paní učitelka Natálka spolu s Jitkou a Pavlínkou. Paní učitelka Lucka se omlouvá a prosí o pochopení, že dorazí později, protože vede syna do 1. třídy. Od října se můžete těšit i na paní ředitelku Anetu, která s námi bude na třídě.

První den si nezapomeňte přinést hlavně dobrou náladu, přezůvky s plnou patou, oblečení do třídy (tričko, kalhoty) a oblečení na ven dle aktuálního počasí (v případě deště nezapomeňte na pláštěnku a holínky). Děti si mohou přinést plyšáka.

V úterý 5. 9. proběhnout třídní schůzky https://www.mskurandove.cz/akce/tridni-schuzka-utery-5-9-2023-od-1700-hodin-ve-tride-veverek/ .

Poprosíme Vás během prvního týdne doneste:

  • malý hrnek na pití, který si dítě pozná
  • overball průměr 20 cm pro každodenní zdravé cvičení
  • balení toaletního papíru
  • papírové kapesníky v krabici
  • balík kancelářského papíru A4
  • Euro obaly do portfolií
  • nové děti šanon široký 7,5 cm – portfolio

Krásné prožití zbytku prázdnin!

Lucka, Natálka, Anetka, Jíťa, Pavlínka