Vánoce jsou za dveřmi

Milí rodiče,

Vánoce se nám blíží, a u nás ve třídě panuje čím dál tím více vánoční atmosféra. Stromeček nám svítí a stoly nám zdobí adventní věnce.

Děti se seznámily s vánočními tradicemi a také s příběhem narození Ježíška. Plnily grafomotorické úkoly s tématem Vánoc. Společnými silami zhotovily sněhové koule z papíru, se kterými jsme si poté zahráli pohybovou hru. Nakonec jsme  sněhovými koulemi ozdobili místo pod vánočním stromečkem. Vytvořili jsme krásné sněhuláky, ze kterých měly děti velkou radost. Také tvoříme vánoční přání a dáreček pro rodiče, ale zatím nemůžeme více prozradit :-)

Zdraví vás Zdenka, Ilona a Lenka

krásné sněhuláky, ze kterých měly děti velkou radost. Také tvoříme vánoční přání a dáreček pro rodiče, ale zatím nemůžeme více prozradit :-)

Zdraví vás Zdenka, Ilona a Lenka