Příprava na ples..

Milí rodiče, milé děti,

příští týden nás čeká dlouho očekávaný ples, kdy se rozloučíme s našimi předškoláky, a tak nás tento týden čekaly především velké přípravy. A protože nám konečně vyšlo krásné počasí, přenesly jsme veškeré povídání a hry ven. Pověděli jsme si, jak to na takovém plese vypadá, co se sluší obléknout, jak se chováme, co všechno se na plese dělá apod. Vzpomněli jsme si tak i na naši zesnulou Popelku, která nás tento týden nečekaně opustila. V rámci příprav jsme si také nacvičili tanec „Valčík“, který si společně zatančíte na závěr slavnosti, těsně před občerstvením.

Veškeré informace ohledně plesu najdete nejen na nástěnce, ale i v příspěvcích. V úterý odpoledne se bude připravovat výzdoba na ples, a tak bohužel děti nepůjdou ven. Kdo bude mít možnost vyzvednout si děti dříve, určitě nám to moc pomůže. Začátek plesu je v 16 hodin. Na děti budeme čekat v 15:45 na zahradě na naší straně. Prosíme, aby děti měly slavnostní oblečení.  Budeme se na vás všechny moc těšit.

Přejeme krásný víkend,

Tereza, Verča, Jana