Nasedat! Řecko volá! 🇬🇷🛫🌴

Milí rodiče a milé žabičky, 

tento týden v pondělí jsme s dětmi opět nastartovali naše cestovatelské plavidlo a vydali se prozkoumávat krásy Řecka. Bohužel jsme se museli narychlo vrátit, protože se nám pomalu, ale jistě blíží konec školního roku a my jsme nacvičovali na závěrečný ples. 

S dětmi jsme si namalovali řeckou vlajku, pustili si řeckou hudbu a dokonce jsme si zkusili zatancovat i zorbu. O Řecku jsme si říkali různé zajímavosti, například o bozích, ukazovali jsme si město Athény, ale také řecká divadla. Počasí s nám tentokrát přálo, a tak jsme se s dětmi na zahrádce “opalovali” jako u moře a pak se “sprchovali”. 

Po návratu zpátky do školky jsme si povídali o plesu, jak takový ples vypadá a jaké se tam nosí oblečení. 

Prosíme, přečtěte si zaslané informace k zahradnímu plesu. Jelikož budeme v úterý po obědě zdobit zahradu, s dětmi nepůjdeme ven. Prosíme, vezměte si děti po obědě domů, pokud můžete, a přiveďte je zpět do 16:00! 

Děkujeme 😊 

Hezký zbytek víkendu. 
Aneta, Lucie a Nikol