Na cestě ke školce hodně jich leží. Čeho? No lístečků, spočtu je stěží. 🍁🍂🪵

Milí rodiče a milé žabičky,

do tohoto týdne nás v pondělí uvedl pohádkový příběh o pejskovi a kočičce, kterým uletěl drak.

Akce byla pro celou školku a přijelo nám jí zahrát divadlo Kašpárek. Další den jsme strávili příjemným pobytem v solné jeskyni.

Ani v centrech jsme nezaháleli. Malovali jsme dýně, pavouky a netopýry. Poznávali jsme práci s tuží, křídou a pastelem. Problém dětem dělá stříhání, tak jsme se mu věnovali o trochu více než obvykle. Také jsme lepili listy a udělali si podzimní výzdobu třídy.

Na zahradě jsme napichovali listy na drátek a ve třídě jsme z nich dotvořili hezká strašidýlka. Stavěli jsme strašidelný hrad a pracovali s víčky. Z nich jsme tvořili obrázky dýní a strašidel.

Také jsme si upekli netradiční banánový štrůdl. Někteří z rodičů i ochutnali. Byli jsme na procházce, kde jsme hledali podzimní přírodniny na naše další tvořivé aktivity.

Konec týdne jsme završili na školní zahradě se sokolníky. Byl to velice zajímavý a příjemný týden. Vám rodičům děkujeme za dýně, které jste přinesli.

Na čtvrtek 21. 10. plánujeme HALLOWEEN. Párty v maskách s pohoštěním.

Už se moc těšíme,

Lucie, Anet a Lenka