Podzimní brigáda

Milí rodiče,
včera jsme společně strávili odpoledne v naší školce. Nejprve se všichni zapojili do úklidu a zazimování zahrady. Shrabalo se listí, uklidil se domeček a bedny na hračky. Po hodině naše zahrada krásně prokoukla. Zapojili se rodiče, prarodiče, děti z naší školky, kamarádi i všichni zaměstnanci.

V improvizované dílně žabiček jsme si vytvořili krásné adventní věnce, svícny a vánoční dekorace. Nezapomeňte již zítra zapálit první svíčku.

V průběhu dne byla pro všechny připravena česnečka, čaj, horká čokoláda a pro dospělé i něco na zahřátí. Děkujeme za donesené dobrůtky ke kávě. Stůl se neustále plnil výbornými koláči, bábovkou, štrůdlem a různými pamlsky nejen pro děti.

Díky rychlé pomoci vás všech se zahrada uklidila v předstihu a tak i slavnostní rozsvícení stromečku proběhlo dříve. Zpívání písniček a koled se dětem povedlo a společné notování si všichni užili. Dohromady jsme zvládli natočit i vánoční koledu do soutěže o knihu Babička a dědeček vypráví o Vánocích. Držme si palce ať ji vyhrajeme.

Děkujeme všem, kteří jste přišli, za pomoc a příjemně strávené odpoledne. Mějte krásnou 1. adventní neděli.

Tým MŠ