NOC S ANDERSENEM = Noc s Ferdou Mravencem 🐜🐜🐜🐜

Krásný večer,

doufáme, že jste natěšeni na zprávy o tom, jak naše společné přespání zatím probíhá a na fotky z něj.

Po příchodu respektive nadšeném přiběhnutí do tříd jsme se pustili do vyrábění mašle Ferdy Mravence, čelenky s tykadly a roztomilých mravenčích zadečků. Následně jsme se všichni sešli u mraveniště, abychom se vyfotili, a pak jsme si ve třídě Kočiček užili promítání filmu Jak se Ferda s kamarády vydal hledat poklad. Potom vypuklo teprve to správné nadšení, když jsme zahájili bojovku. Děti se nemohly dočkat, kdy už budou moci vyrazit, tak jsme si dlouhou chvíli krátili různými tanečními kreacemi. Většina dětí chodila po jednom, někteří ve dvojici. Všechny děti se velice odvážně vydaly do temných útrob školky a po svítících šipkách procházely chodby a plnily čtyři úkoly až konečně došly k pokladu plného plyšových Ferdů, ze kterých měly všechny děti velkou radost. I s plyšovým Ferdou si šly děti prohlížet knížky dokud bojovku nedokončil každý. Na třídách se děti ještě občerstvily, vyčistily si zuby a šlo se do postýlek poslouchat pohádku. Po chvíli breptání všechny děti blaženě usnuly. Věříme, že noc bude probíhat klidně.

Dobrou noc a nezapomeňte ráno v devět před školkou 😉

Tým MŠ