Máme rádi maminky 👩‍👧‍👦❤️

Mílí rodiče,

nový týden započal a my tak pokračovali s povídáním o maminkách, které pro nás moc znamenají. V ranních kruzích děti odpovídaly na otázky, jak jejich maminka vypadá, čím se živí a také co mají na mamince nejraději. Děti tak potrénovaly správné tvoření vět, podpořily vhodné vyjadřování a formulaci. V kruzích jsme stavěli z kostek také srdíčka a nápis MÁMA.

Centra aktivit byla plná lásky, maminek a květin. První den center aktivit děti vytvářely skupinově srdíčka, vznikla nám tak dvě větší srdíčka. Jedno polepené natrhaným, zmačkaným barevným papírem a druhé ťupané barvami.

Další den nás čekalo tvoření maminek, které jsme v ateliéru kreslili fixem a barvami. V manipulačních hrách byly maminky vytvořeny z papíru, kterým děti nalepily vlasy z bavlny a domalovaly detaily obličeje.

A na závěr jsme se ponořili do vytváření květiny a přípravy tvarohového dortu a ovocného salátu na všemi očekávaný Den maminek.

Děkujeme maminkám za krásně strávené čtvrteční odpoledne a přípravu výtečného pohoštění. Doufáme, že jste si den užili stejně jako my!

Podotýkáme, že každé následující pondělí nás čeká dopolední výletování. Prosíme všechny rodiče o nezbytnou spolupráci, je nutné přijít do školy do 8.00 hodin, poté odcházíme. A dále také myslet na zařazení značek do značkovníku. Mockrát děkujeme.

Tento týden je výlety nabitý. Jak jistě víte celodenní výlet nás čeká i ve středeční den. Bližší informace naleznete zde: https://www.mskurandove.cz/akce/skolni-vylet-zemeraj/

Krásný, slunečný víkend přejí Adéla, Lucka a Jíťa.