Moje milá maminko.. 👩‍👧‍👦❤️

Milí rodiče a milé želvičky,

tento týden jsme pokračovali v tématu “Moje maminka”.

Hned v úterý jsme si ale povídali o něčem jiném. A proč?

Předškoláci měli program s policií a my jsme nemohli malé děti ochudit. V kruhu jsme si proto povídali o tom, proč máme policii, před kým nás chrání a jaké má telefonní číslo.

V centrech jsme měli pracovní listy na grafomotoriku a matematickou pregramotnost, v manipulačních a stolních hrách jsme střídali a lepili proužky papíru, vyráběli jsme pouta a také semafor z krepového papíru.

V dalších dnech jsme si povídali o rodině. Kdo do rodiny patří a kdo ne, kde žije rodina, co rádi děláme s naší rodinou.

Kromě výrobků pro maminky jsme také pilně trénovali básničky, v písku jsme opisovali slova, v kostkách jsme stavěli velký rodinný dům a následně malovali jeho plánek.

V ateliéru jsme také malovali  dům. Nejprve jsme ho obkreslili a vystříhli a následně malovali interiér pastelkami a vnějšek suchým pastelem.

Ve čtvrtek jsme si udělali uklízecí den a chystali třídu pro maminky.

Maminky, moc Vám děkujeme, že jste přišly, a doufáme, že jste si to užily stejně tak jako my.

V pátek jsme měli tělocvik a povídali jsme si o tom, co nás čeká o víkendu.

Připomínáme, že v podělí nám začínají výlety a vycházíme v 8:00.

S sebou pití, malou svačinu, pláštěnku, vhodnou obuv a hlavně úsměv na tváři!

Ve středu nás čeká velký výlet do Zeměráje.

Přejeme Vám krásnou neděli a zítra se na Vás těšíme,

Anet, Verča a Jana