Všichni víme dozajista, kdo je to pan policista 👮🏼‍♂️👨🏼‍🚒🚑

Milí rodiče a milé želvičky,

hned v pondělí jsme se vydali na náš první pondělní výlet. Jelikož jsme předtím na výletě nebyli, tak jsme se rozhodli projít po Barrandově skoro až k Holyni.

Zastavili jsme na několika hřištích, kde jsme se nasvačili a pohráli jsme si.

V úterý k nám do školky přijela jízdní policie, a tak to bylo nejlepší téma na tento týden.

Povídali jsme si, k čemu nám policie slouží, co má policista na sobě, ale také jsme si vyprávěli o zdravotnících i hasičích. Říkali jsme si, jaké mají telefonní čísla a co se ptají, když jim zatelefonujeme.

V centrech jsme modelovali telefonní čísla, které jsme si i vyskládávali v ranním kroužku. V písku jsme opisovali slova, v manipulačních a stolních hrách jsme vystřihávali hasičské auto a následně ho seskládali podle čísel.

V dramatice jsme si zahráli námětovou hru na zdravotníky. Nesměla nám chybět ani čekárna. V knihách a písmech jsme měli pracovní listy na grafomotoriku.

Ve čtvrtek měli předškoláci svůj program, a tak jsme s malými dětmi pokračovali v tématu sami.

V centrech jsme malovali hasiče, modelovali jsme a z kostek jsme stavěli velikou nemocnici.

Prosíme, zítra, v pondělí, přijďte včas, opět vyrážíme na výlet.

Přejeme Vám krásný zbytek víkendu.

Anet, Verča a Jana