Hody, hody doprovody

Milí rodiče,

je tu pátek a s ním pravidelné informace o tom co jsme celý týden dělali. Tento týden jsme se připravovali na velikonoce. Děti si vyrobily papírové kraslice, zajíčky a to nejen z papíru, ale také z hlíny a dřevěných lžic. Na zahradě jsme se pokusili o pletení pomlázek. Děti se naučily velikonoční koledu a zahrály si pohádku O slepičce a kohoutkovi. Upekli jsme si ovečku, slepičku a zajíčka. Dětem moc chutnalo.

V úterý nám přišel číst pohádku tatínek Markétky a Vojty. Pohádka se líbila. Děkujeme a těšíme se na další čtenáře.

Příští týden nás čeká v úterý divadlo, nezapomeňte na společenské oblečení. Ve středu přivítáme novou pani učitelku Lucii, a budeme se těšit na poníky (jízda pouze pro přihlášené děti).

Užijte si hezké velikonoční svátky

Saša a Lenka