Včelí království

Milí rodiče, milé děti,

tentokrát jsme se společně zaletěli podívat do velkého světa včel. Z úlu se za námi do školky přiletěla podívat také včelka Mája s Vilíkem, kteří nám ukázali, jak to v takovém úlu vypadá. Děti si vyzkoušely roli královny, trubců, dělnic, a také ostatních včeliček. Včelka Mája s Vilíkem dětem vysvětlili, jaké jsou jejich hlavní úkoly, ukázali, jak včelky vidí, kolik mají očí. Děti měly možnost přivonět si ke včelímu vosku a vidět opravdové plástve. Vyzkoušely si také, jaké je to být včelařem, a co všechno je k tomu potřeba. Víme, že včelkám neubližujeme, protože jsou pro nás užitečné. Med jsme si pak mohli pořádně zamíchat a nakonec ochutnat.

Na závěr Vás poprosíme, pokud jste tak už neudělali, o vyplnění dotazníků, které najdete níže:

Hodnocení školy

Hodnocení školní jídelny

Nabídka kroužků

Děkujeme za váš čas a vyplnění všech dotazníků.

Mějte krásný víkend,
Tereza, Verča, Janička